Biuro Podróży ANTEA powstało w 2008 roku Zajmujemy się organizacją wycieczek dla szkół, jak i dla zakładów pracy to nasz główny cel działalności.
Oferujemy zarówno sprawdzone trasy cieszące się od lat dużym zainteresowaniem oraz oferty przygotowane w oparciu o sugestie naszych Klientów. Zapewniamy sprawdzone trasy, profesjonalną organizację  i wysokiej jakości transport.
Na potrzeby Naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować każdy wyjazd konferencyjny, szkoleniowy, rekreacyjny. Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych ośrodków wypoczynkowych  i hoteli.
Zorganizujemy każdą, nawet najbardziej nietypową imprezę.
Oferujemy szeroki wachlarz wycieczek zarówno po Polsce, jak i poza jej granicami, począwszy od krótkich, kilkugodzinnych wyjazdów po regionie,  a skończywszy na kilkudniowych wycieczkach po Europie.
Propozycje stanowią tylko część naszej oferty. W każdej z nich można dokonać zmian zarówno w zakresie świadczeń, programu turystycznego jak również istnieje możliwość korekty ceny. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie z Państwa strony.
Mamy nadzieję, że uda nam się przekonać tych Państwa, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług do współpracy z Biurem Podróży ANTEA. 
Informujemy, że Biuro Podróży Antea wpisane jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Lubelskiego, nr wpisu 132.
Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystki wydaną przez Signal Iduna PTU S.A
22-400 Zamość ul. Ignacego Mościckiego 24
tel./fax: +48 84 682 14 27 kom. 509 317 417
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.