KANONIZACJA JANA PAWŁA II   3 DNI 26.04 – 28.04.2014

Dzień 1: 26.04 Wyjazd w godzinach nocnych, przejazd do Rzymu. Dzień 2: 27.04 Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po uroczystościach w godzinach wieczornych wyjazd do Polski. Dzień 3: 28.04 przyjazd w godzinach późnowieczornych. Cena 699 zł Cena zawiera: przejazd autokarem – klimatyzacja, wc, tv, dvd, barek; ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miasta, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie ? około 15 ?;  wydatków własnych.  

KANONIZACJA JANA PAWŁA II   4 DNI 25.04 – 28.04.2014

Dzień 1: 25.04 Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd tranzytowy przez Słowację i Austrie. Tarvisio, miejscowość w Alpach Julijskich, położona przy granicy austriacko – włoskiej. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 2: 26.04. Wczesne śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie stolicy Włoch: Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek. Przejście na Plac Św. Piotra i wspólne nocne oczekiwanie na Uroczystości Kanonizacji. Dzień 3: 27.04. Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po południu, w miarę możliwości czasowych i organizacyjnych, krótkie zwiedzanie Antycznego Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki, Kapitol, Ołtarz Ojczyźniany. Wyjazd w drogę powrotną Dzień 4: 28.04. Przyjazd do kraju w późnych godzinach nocnych. Cena: 899 zł Cena zawiera: Przejazd autokarem – klimatyzacja, wc, barek, wideo; 1 nocleg w hotelu**/***- pokoje 2-, 3- os. z łazienkami; 1 śniadanie, 1 obiadokolacja; Ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miast, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie ? około 20 ?;  wydatków własnych.  

KANONIZACJA JANA PAWŁA II  4 DNI 25.04 – 28.04.2014

Dzień 1: 25.04. Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd tranzytowy przez Słowację i Austrie. Tarvisio, miejscowość w Alpach Julijskich, położona przy granicy austriacko – włoskiej. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 2: 26.04. Wczesne śniadanie. FLORENCJA.  Most Złotników (Ponte Vecchio), Piazza della Signoria, Pałac Signorii,  Bazylika Santa Croce z grobowcami znanych Włochów (Michała Anioła, Dantego, Galileusza, Machiavelliego),  Katedra Santa Maria del Fiore z kopułą górującą nad dachami Florencji, Dzwonnica Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwane tak przez Michała Anioła). Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 3: 27.04. Wyjazd z hotelu w godzinach nocnych. Przejazd do RZYMU.  Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po południu, w miarę możliwości czasowych i organizacyjnych, krótkie zwiedzanie Antycznego Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki, Kapitol, Ołtarz Ojczyźniany. Wyjazd w drogę powrotną Dzień 4: 28.04. Przyjazd do kraju w późnych godzinach nocnych. Cena: 1050 ZŁ. Cena zawiera: Przejazd autokarem klimatyzacja, wc, barek, wideo; 2 noclegi w hotelu**/***- pokoje 2-, 3- os. z łazienkami; 1 śniadanie, 2 obiadokolacje; Ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miast, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie ? 30 ?. Wydatków własnych.

KANONIZACJA BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II  5 DNI 24.04 – 28.04.2014

Dzień 1: 24.04 Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd tranzytowy przez Słowację i Austrie. Tarvisio, miejscowość w Alpach Julijskich, położona przy granicy austriacko – włoskiej. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 2: 25.04 Śniadanie. ASYŻ – zwiedzanie – Bazylika Matki Boskiej Anielskiej, Św. Franciszka, kościół Św. Klary i Piazza Comunale.  Przejazd na nocleg w okolicach Rzymu. Obiadokolacja. Dzień 3: 26.04 . Wczesne śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie stolicy Włoch: Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek. Przejście na Plac Św. Piotra i wspólne nocne oczekiwanie na Uroczystości Kanonizacji. Dzień 4: 27.04. Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po południu, w miarę możliwości czasowych i organizacyjnych, krótkie zwiedzanie Antycznego Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki, Kapitol, Ołtarz Ojczyźniany. Wyjazd w drogę powrotną Dzień 5: 28.04 Przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych. Cena: 1099 ZŁ. Cena zawiera: Przejazd autokarem klimatyzacja, wc, barek, wideo; 2 noclegi w hotelu**/***- pokoje 2-, 3- os. z łazienkami; 2 śniadania, 2 obiadokolacje; Ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miast, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie ? 30 ?. Wydatków własnych.

KANONIZACJA JANA PAWŁA II   5 DNI 25.04 – 29.04.2014

Dzień 1: 25.04 Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd tranzytowy przez Słowację i Austrie. Tarvisio, miejscowość w Alpach Julijskich, położona przy granicy austriacko – włoskiej. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 2: 26.04. Wczesne śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie stolicy Włoch: Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek. Przejście na Plac Św. Piotra i wspólne nocne oczekiwanie na Uroczystości Kanonizacji. Dzień 3: 27.04. Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po południu, w miarę możliwości czasowych i organizacyjnych, krótkie zwiedzanie Antycznego Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki, Kapitol, Ołtarz Ojczyźniany. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 4: 28.04. Śniadanie, przejazd do Wenecji, zwiedzanie – Plac i Bazylika Św. Marka, spacer uliczkami Wenecji, przepłynięcie Canale Grande tramwajem wodnym.  Obiadokolacja i nocleg w Tarvisio. Dzień 5  29.04 Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w godzinach nocnych. CENA: 1299 zł. Cena zawiera: Przejazd autokarem klimatyzacja, wc, barek, wideo; 3 noclegi w hotelu**/***- pokoje 2-, 3- os. z łazienkami; 3 śniadanie, 3 obiadokolacje; Ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miast, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie, biletów na tramwaj wodny w Wenecji. około ? 35 ?,  Wydatków własnych.

KANONIZACJA JANA PAWŁA II  8 DNI

FLORENCJA – RZYM – MONTE CASSINO – POMPEJE – CAPRI Dzień 1: 25.04 Wyjazd w godzinach nocnych. Tarvisio, miejscowość w Alpach Julijskich, położona przy granicy austriacko – włoskiej. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 2: 26.04 Wczesne śniadanie. FLORENCJA.  Most Złotników (Ponte Vecchio), Piazza della Signoria, Pałac Signorii,  Bazylika Santa Croce z grobowcami znanych Włochów (Michała Anioła, Dantego, Galileusza, Machiavelliego),  Katedra Santa Maria del Fiore z kopułą gurującą nad dachami Florencji, Dzwonnica Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła). Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 3: 27.04. Wyjazd z hotelu w godzinach nocnych. Przejazd do RZYMU.  Udział w Uroczystościach Kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II i Jana XXIII. Po południu krótkie zwiedzanie Rzymu: Plac Navona z fontanną Czterech Rzek, Panteon, Kościół Santa Maria Sopra Minerva, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja. Nocleg. Dzień 4: 28.04 Śniadanie. Zwiedzania RZYMU – Plac i Bazylika Św. Piotra z Grobem Jana Pawła II, Zamek Św. Anioła, Bazylika Santa Maria Maggiore, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Koloseum, Forum Romanum, Fora Cesarskie, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyźniany. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Dzień 5: 29.04 Śniadanie. Wyjazd na MONTE CASSINO ? Klasztor Św. Benedykta, Cmentarz Polskich Żołnierzy. Przejazd do POMPEI ? zwiedzanie miasta zniszczonego w czasach cesarstwa rzymskiego przez erupcję wulkanu Wezuwiusz w dniu 24 sierpnia 79 roku.  Obiadokolacja, nocleg. Dzień 6: 30.04 Śniadanie.  Wyjazd na CAPRI. Obiadokolacja. Nocleg. Dzień 7: 01.05 Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Austrie, Słowację. Dzień 8: 02.05. Przyjazd na miejsce w godzinach południowych. Cena:  2099 zł Cena zawiera: Przejazd autokarem klimatyzacja, wc, barek, wideo; 6 noclegów w hotelu**/***- pokoje 2- 3- os. z łazienkami; 5 śniadanie, 6 obiadokolacji; Ubezpieczenie NNW, KL; opieka pilota; podatek VAT. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za wjazdy autokaru turystycznego do miast, opłaty miejscowych przewodników i biletów metra w Rzymie, statek na Capri około 100?. Wydatków własnych. Ceny są kalkulowane dla grup 48 osób. Terminy i programy wyjazdów są przykładowe. Na życzenie Państwa przygotujemy każdy program na dowolną ilość dni w/g Państwa sugestii.