Młodzieżowy obóz rekreacyjno-wypoczynkowy Włochy – Gargano Grupa wiekowa 14-18 lat Zakwaterowanie w ośrodku „Residence Julia” położonym bezpośrednio nad morzem, ok. 6 km od miasteczka Peschici. Na terenie ośrodka znajdują się: dwa duże baseny ze zjeżdżalniami, korty tenisowe, tory do minigolfa, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Ponadto restauracja, pizzeria, dyskoteki, sklepy. Apartamenty 6-osobowe, składają się z pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym, 2 sypialni (w tym jedna z łóżkiem piętrowym), łazienki i balkonu. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie ? kuchnia polska i włoska. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, a ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Transport: Autokar wyposażony w barek, toaletę, DVD, klimatyzację.

Ramowy program:

1 dzień: Wyjazd z Zamościa/ Lublina. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię. 2 dzień: Przejazd przez Włochy. Przyjazd do ośrodka na Półwyspie Gargano w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w apartamentach, kolacja i nocleg. 3-10 dzień: Plażowanie, kąpiele w morzu i basenach, zajęcia sportowo-rekreacyjne, dyskoteki, animacje, wycieczka do miasteczka Peschici, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. 11 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z apartamentów. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Włochy i Austrię. 12 dzień: Przejazd przez Austrię, Czechy, Polskę. Przyjazd do Lublina w godzinach popołudniowych.

Terminy:

I) 30.06-11.07.2012 r. cena 1640 zł II) 09.07-20.07.2012 r. cena 1695 zł III) 18.07-29.07.2012 r. cena 1695 zł Cena obejmuje: – przejazd autokarem wyposażonym w barek, toaletę, DVD, klimatyzację; – 9 noclegów w apartamentach; – wyżywienie: 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje) w czasie pobytu w ośrodku, suchy prowiant na drogę powrotną; – program rekreacyjno-wypoczynkowy; – wycieczkę do miasteczka Peschici; – ubezpieczenie KL (10.000 Euro), NNW (7000 zł) w T.U. Europejskie; – opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej; – podatek VAT. Cena nie obejmuje – wyżywienia w trakcie podróży; – kaucji zwrotnej w wysokości 10 Euro; – wycieczek fakultatywnych. Wycieczki fakultatywne Istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatnych na miejscu): – rejs statkiem turystycznym (koszt ok. 25 Euro/os.) – wycieczka autokarowa: San Giovanni Rotondo, Sant?Angelo, rezerwat Forresta Umbra (koszt ok. 15 Euro/os.) – wycieczka autokarowa do Rzymu (koszt ok. 60 Euro/os.) Cena nie obejmuje – wyżywienia w trakcie podróży; – kaucji zwrotnej w wysokości 10 Euro; – wycieczek fakultatywnych. Wycieczki fakultatywne Istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatnych na miejscu): – rejs statkiem turystycznym (koszt ok. 25 Euro/os.) – wycieczka autokarowa: San Giovanni Rotondo, Sant-Angelo, rezerwat Forresta Umbra (koszt ok. 15 Euro/os.) – wycieczka autokarowa do Rzymu (koszt ok. 60 Euro/os.)