WENECJA – ASYŻ – RZYM – WATYKAN – TIVOLI Ramowy program:
Dzień 1
Wyjazd z Polski – godz. 03.00 ? przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy. Jazda non- stop. Obiadokolacja i nocleg przy granicy austriacko ? włoskiej w Tarvisio. Dzień 2 Śniadanie. Przejazd do ASYŻU. Zwiedzanie: Bazylika Matki Boskiej Anielskiej, Bazylika Św. Franciszka z relikwiami świętego, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, Bazylika Św. Klary z relikwiami świętej, Piazza Komunale, spacer po uroczym miasteczku. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu. Dzień 3 Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie  WATYKANU najmniejszy kraj na świecie – Plac i Bazylika Św. Piotra, groby watykańskie z grobem Papieża Jana Pawła II, Via Conciliazione, Zamek Św. Anioła, czas wolny ( możliwość wejścia na kopułę Bazyliki św. Piotra i do muzeów Watykańskich) , Obiadokolacja, nocleg w okolicach Rzymu.
Dzień 4
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie RZYMU – Bazylika Św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Koloseum, Fora Cesarskie, Kapitol, Plac Wenecki, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek, Fontanna di Trevi. Plac Hiszpański, Panteon. Obiadokolacja, nocleg w okolicach Rzymu.
Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do TIVOLI, zwiedzanie Villa D?Este arcydzieło architektury oraz projektowania ogrodów wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i ruin starożytnej willi cesarza Hadriana  z II wieku n.e   które również zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 6 Śniadanie. Przyjazd do WENECJI, przepłynięcie po Canale Grande statkiem. Zwiedzanie: Plac  i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, spacer uliczkami Wenecji. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Tarvisio Dzień 7 Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Austrię, Czechy i Polskę. Planowany przyjazd w godzinach wieczornych. CENA ZAWIERA: –          Zakwaterowanie w hotelu, pokoje 2-, 3- os. z łazienkami –          Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, barek, DVD) –          Opieka pilota i przewodnika –          Śniadania wzmocnione i obiadokolacje wg programu –          Ubezpieczenie NNW i KL –          Podatek VAT. CENA NIE ZAWIERA: –          biletów wstępu do zwiedzanych obiektów –          opłaty miejscowych przewodników –          statku  w Wenecji –          biletów metra w Rzymie –          opłat za wjazdy do miast –          napojów do kolacji

Całość około 80 Euro

CENA JEST UZALEZNIONA OD AKTUALNEGO KURSU EURO Kolejność zwiedzania może ulec zmianie WYCIECZKOWY KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO W CENIE ! ! !