Pobierz program w wersji PDF pdf_icon-50

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to pragnienie każdego dziecka i nie tylko – Nadchodzi czas, by to marzenie wreszcie się spełniło. 6 grudnia do Bałtowa przyleciał na zaczarowanych saniach Święty Mikołaj. Razem z ekipą pracowitych elfów oraz resztą swoich bajkowych przyjaciół zamieszkał w bałtowskiej Wiosce Świętego Mikołaja i pozostanie z nami aż do wiosny.

Ramowy program:

Wyjazd w godzinach rannych w kierunku Bałtowa. Wizyta w wiosce św. Mikołaja.

Chata św. Mikołaja- to najważniejsze miejsce w wiosce. To tu Mikołaj mieszka i pracuje. Przyjdź do niego z wizytą. Zobacz jak odpisuje na listy dzieci i sam napisz do niego list. Pamiętaj jednak, że Mikołaj daje prezenty tylko grzecznym dzieciom. Na szczęście w chacie znajduje się młynek do mielenia złych uczynków. Wystarczy spisać swoje grzeszki i wrzucić je magicznego młynka. Potem trzeba tylko cierpliwie czekać, aż Mikołaj podrzuci Ci wymarzony prezent.

Bajkowy Park Rozrywki aby odwiedzającym Wioskę Świętego Mikołaja zapewnić jak największą porcję rozrywki i przygód, Mikołaj otworzył zimowy Bajkowy Park Rozrywki. W ciepłym i miłym otoczeniu znajdują się baseny z kulkami i dmuchańce. To jednak nie wszystko! Ma tu również siedzibę „Szkoła elfów”. Jeżeli chcesz stworzyć własne, niepowtarzalne ozdoby zapraszamy na warsztaty prowadzone przez elfy.

Wywoływanie wiosny- Elf – zaprasza do wyzwania. Przed Wami wielka planszowa gra z mnóstwem zadań. Wasz los zależy od liczby wyrzuconych oczek na wielkiej kostce. Czy uda Wam się dotrzeć do mety i wywołać wiosnę? Elf, Choinka i Ciastek codziennie wypatrują jej z utęsknieniem.

Warsztaty czekać będzie na Was twórczy kącik. Będziecie musieli wykazać się kreatywnością. Wykorzystujemy różnorodne materiały: papierowe czary mary, malowanie twarzy w esy floresy, malowanie i wycinanie aniołków i wiele, wiele innych. (Malowanie figurek gipsowych lub malowanie dużych- 2 metrowych form styropianowych).

Obiad.

Kraina Królowej Śniegupełna jest tajemnic i zwodniczych dróg. Królowa przechadza się pomiędzy mroźnymi ścianami swojego labiryntu. Komu uda się go pokonać, ten będzie mógł zostawić swój ślad w lodowej komnacie i zasiąść na jej srebrzystym tronie. Szukając wyjścia z labiryntu trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż można stanąć oko w oko z Królową Śniegu. A baśń głosi, że kto spojrzy jej w oczy, zamieni się w bryłę lodu. Wyjazd w stronę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • transport komfortowym autokarem (rozkładane fotele, DVD)
  • bilety wstępu (Chata św. Mikołaja, Park rozrywki, warsztaty, labirynt)
  • obiad
  • opieka pilota- przewodnika
  • ubezpieczenie uczestników
  • parkingi
  • podatek VAT

Istnieje możliwość wizyty w kinie 5D- 8 zł/os

Istnieje możliwość podania paczki którą Mikołaj wręczy dziecku. W paczce znajdą się: maskotka lub zabawka oraz słodycze. Ceny paczek: 25 zł, 35zł, 40zł (w zależności od opcji).