Pobierz program w wersji PDF pdf_icon-50

Ramowy program: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Warszawy. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie stolicy: Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Barbakan, Pomnik Kopernika, Pomnika Małego Powstańca, Rynek Starego Miasta, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Pałac Prezydencki. Obiad. Centrum Nauki Kopernik to zaawansowane technologie i multimedia, ale też proste rozwiązania, często oparte na wynalazkach sprzed wielu lat. Nauka i sztuka razem. Testuj samodzielnie. Jakie są możliwości ludzkiego organizmu ? Sprawdzaj. Czy można wpływać na otaczający świat? Poszukuj odpowiedzi. Wystarczy przyjść, żeby zagrać na laserowej harfie lub sprawdzić, czy wygodniej leży się na piłkach, czy na gwoździach? Fantastyczne, nowoczesne laboratorium eksperymentowania łączy naukę z zabawą i w niekonwencjonalny sposób tłumaczy otaczające nas zjawiska. Zwiedzając Centrum poznajemy ponad 450 eksponatów, które rozbudzają ciekawość, pozwalają zrozumieć świat i pokazują, że każdy jest odkrywcą przez całe życie. Wejście (w miarę dostępności miejsc) – Teatr Robotyczny, Teatr Wysokich Napięć. Przejazd pod PGE Narodowy Trasa piłkarza – Bądź jak Robert Lewandowski! Poczuj przedmeczową atmosferę w piłkarskiej szatni. Zasiądź wygodnie na ławce zawodników, by za chwilę wejść na płytę Stadionu Narodowego, a potem odwiedzić salę pomeczowych konferencji. Wejście na punkt widokowy. Powrót w godzinach wieczornych. Świadczenia zawarte w cenie
  • transport komfortowym autokarem
  • opieka pilota
  • obiad
  • bilety wstępu (CNK, PGE Narodowy)
  • przewodnik warszawski
  • ubezpieczenie uczestników
  • parkingi, opłaty drogowe
  • podatek VAT

Istnieje możliwość wizyty w Planetarium, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Chopina, wejścia do Zamku Królewskiego, Sejmu RP, Kancelarii Premiera lub wjazdu na XXX piętro PKiN.

Nie gwarantujemy wejścia na PGE Narodowy, gdyż Stadion zamykany jest na kilka dni przed i kilka dni po imprezie (mecz, koncert, wydarzenie kulturalne), alternatywnie istnieje możliwość zwiedzania stadionu Legii Warszawa.