Pobierz program w wersji PDF pdf_icon-50

Ramowy program:

I dzień:

Wyjazd w godzinach rannych.

Przejazd do miejscowości Inwałd. Całodzienny pobyt w kompleksie parków.

Kompleks Inwałd Park to nowość na mapie atrakcji turystycznych Małopolski. W jego skład wchodzą cztery niepowtarzalne obiekty: Park Miniatur – tylko w tym miejscu możesz odwiedzić w ciągu jednego dnia wszystkie siedem kontynentów świata. Wieża Eiffla, Wenecja, Sfinks, Plac świętego Piotra, Stadion Narodowy w Warszawie – to tylko namiastka eksponatów, jakie możesz zobaczyć w Parku. Na wytrwałych podróżników czeka jeszcze duży lunapark, w którym koło młyńskie zaprasza do obejrzenia miniaturowych budowli z lotu ptaka. Warownia Średniowieczna – średniowiecze kojarzy Ci się z nudą? Najwyższy czas to zmienić! Tylko tutaj – w klimatycznych wnętrzach Warowni otoczonej średniowieczną osadą – możesz przenieść się w czasie do najbardziej tajemniczych wieków. A nawet spotkać najbardziej tajemnicze stwory – Smoki! Dinolandia – stanąć oko w oko z największym drapieżnikiem dinozaurem świata? Dlaczego nie?! W Parku Dinozaurów czeka na Was ponad 50 różnej wielkości eksponatów. I tutaj nie zabraknie atrakcji dla aktywnych – gra w mini golfa, bule, trampoliny, park linowy i wiele, wiele innych. Ogród Jana Pawła II – najbardziej kwieciste miejsce na mapie Inwałdu. Setki drzew, krzewów i pięknych kwiatów tworzą niepowtarzalny obraz – portret papieża Polaka w otoczeniu bazyliki z Wadowic i Watykanu. Wędrówka alejkami pośród kwiatowego portretu stwarza okazję do poznania życia i osobowości wyjątkowego Polaka.

Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

II dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem starego Krakowa: Rynek Główny, Kościół Mariacki, Stare Miasto, Sukiennice, Wawel- Groby Królewskie, Katedra pw. św. Stanisława i św. Wacława, Dzwon Zygmunta, Smocza Jama. Czas wolny. Obiad.

Wyjazd w stronę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych

Świadczenia zawarte w cenie:

  • transport komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie wg programu (pokoje 5 os, typu studio z łazienkami)
  • wyżywienie wg programu
  • opiekę pilota – przewodnika
  • przewodnik w Krakowie
  • ubezpieczenie uczestników
  • bilety wstępu (Zator, Kościół Mariacki, Katedra na Wawelu, Dzwon Zygmunta)
  • parkingi, opłaty drogowe
  • podatek VAT

Istnieje możliwość wieczornego wyjścia na Stare Miasto, wejścia do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, wizyty w najmniejszej na świecie Fabryce Cukierków, zwiedzania komnat na Wawelu, wejścia na kopiec Kościuszki.