Pobierz program w wersji PDF pdf_icon-50

Ramowy program: I dzień: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Warszawy.

Spotkanie z przewodnikiem. Spacer po Łazienkach Królewskich: Ogród Japoński, Pałac na Wodzie, Pomnik Chopina.

Centrum- Pałac Kultury i Nauki, wjazd na XXX piętro-taras widokowy, panorama miasta. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie stolicy: Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Ogród Saski, Barbakan, Pomnik Kopernika, Pomnika Małego Powstańca, Rynek Starego Miasta, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Pałac Prezydencki. Obiadokolacja. Nocleg. II dzień: Śniadanie. Centrum Nauki Kopernik to zaawansowane technologie i multimedia, ale też proste rozwiązania, często oparte na wynalazkach sprzed wielu lat. Nauka i sztuka razem. Testuj samodzielnie. Jakie są możliwości ludzkiego organizmu ? Sprawdzaj. Czy można wpływać na otaczający świat? Poszukuj odpowiedzi. Wystarczy przyjść, żeby zagrać na laserowej harfie lub sprawdzić, czy wygodniej leży się na piłkach, czy na gwoździach? Zwiedzając Centrum poznajemy ponad 450 eksponatów, które rozbudzają ciekawość, pozwalają zrozumieć świat i pokazują, że każdy jest odkrywcą przez całe życie. Wizyta w Planetarium– wybrany spektakl. Obiad. Przejazd pod PGE NarodowyTrasa piłkarza- Bądź jak Robert Lewandowski! Poczuj przedmeczową atmosferę w piłkarskiej szatni. Zasiądź wygodnie na ławce zawodników, by za chwilę wejść na płytę Stadionu Narodowego, a potem odwiedzić salę pomeczowych konferencji. Wejście na punkt widokowy. Wejście na punkt widokowy. Powrót w godzinach wieczornych. Świadczenia zawarte w cenie:
  • transport komfortowym autokarem
  • opieka pilota- przewodnika
  • przewodnik warszawski
  • wyżywienie wg programu
  • nocleg (pokoje 3,4,5 os z łazienkami)
  • bilety wstępu – CNK, PGE Narodowy, PKiN, Planetarium
  • parkingi, opłaty drogowe
  • ubezpieczenie uczestników
  • podatek VAT

Istnieje możliwość wizyty w Telewizji Polskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Chopina, Sejmie RP, Kancelarii Premiera, wejścia do Zamku Królewskiego.

Nie gwarantujemy wejścia na PGE Narodowy, gdyż Stadion zamykany jest na kilka dni przed i kilka dni po imprezie (mecz, koncert, wydarzenie kulturalne), alternatywnie istnieje możliwość zwiedzania stadionu Legii Warszawa. Wizyta w Sejmie rezerwowana przez Szkołę.